JASNOSLYŠENÍ aneb Talenty, o kterých se nemluví (díl I.)

Když jsem byla malá, naučila jsem se modlit tak, že jsem zpaměti odříkala modlitbu, pak jsem vyjmenovala, za co všechno děkuji a potom, za co všechno prosím včetně odpuštění série hříchů typu „nechtěla jsem sestře půjčit to a to“, a tím to skončilo.

Někdy jsem si pak ještě povídala s Bohem, ale to už bylo neoficiální. Nikomu jsem o tom neříkala – proč taky? To přece dělá každý! Když umřela babička, povídala jsem si někdy také s ní. Dozvěděla jsem se mnoho moudrých, překvapivých věcí …

Peklo nastalo, když jsem zjistila, že to nedělá každý … Tehdy se z běžné praxe stalo TAJEMSTVÍ a obava z jeho prozrazení byla strašlivě tíživá.

V mimokřesťanských kruzích jsem se doslechla, že se tomu říká channeling. Ó Bože, co se stane, až se nějaký křesťan dozví, že channeluji?! Když tu větu teď vidím před sebou černé na bílém, připadá mi to srandovní :-D :-D :-D Ale tahle obava byla dlouho – a možná ještě trochu je – třináctou komnatou mého dosavadního pozemského života.

Jestli dokážete telepaticky komunikovat se zemřelými, s anděli, s Bohem nebo s jinými bytostmi (je jich opravdu mnoho :)), nebojte se o tom mluvit. Najděte si přátele, kteří budou na stejné vlně nebo si najděte cestičku, jak o tom mluvit i s těmi, kterým třeba moc nevěříte, že by vás mohli pochopit. Stačí lehounká zmínka, jen abyste si ověřili, že když to řeknete, přežijete :)

Já jsem se totiž HODNĚ bála a mohu tudíž z vlastní zkušenosti dosvědčit, co tohle mlčení vyvolává.

Především velikou ÚZKOST, protože jste se svou schopností najednou sami. Tíží vás pocity, že nejste normální, že na tomhle světě nikoho nemáte, začínáte se uzavírat do „svého světa“, který vám ale zároveň začne mizet před očima, protože andělé a další dobré bytosti tu jsou od toho, aby vás podporovali v žití života tady na Zemi, nechtějí, abyste tu chodili jako tělo bez duše a bloumali s hlavou v oblacích.

Zároveň toto mlčení způsobuje potlačování, či přímo POPÍRÁNÍ SVÝCH VLASTNÍCH DARŮ A TALENTŮ. Možná si myslíte, že „mluvit s Bohem“ nic není, že to dokáže každý. Ale pravda je taková, že i když to máme v sobě všichni, tak to zatím ještě každý nedokáže.

Pokud to někdo dokáže, je to záležitost talentu. Podobně jako je talent hudební, výtvarný, pohybový, a tak dále, může být talentem i toto tak zvané JASNOSLYŠENÍ. Dnes už vás za to nikdo neupálí, naopak, tato schopnost je v poslední době stále více oceňována!

Ó Bože, co se stane, až se nějaký křesťan dozví, že channeluji?!

Vrátím se nyní k otázce, kterou jsem zmínila na začátku a rovnou vám na ni odpovím. Takže, víte, co se stane? (A nemusí jít jenom o křesťana:-D)

Z mé zkušenosti – ve většině případů se nestane NIC! Vážně, odpověď je „Nic“. Zjistila jsem, že když někdo něčemu fakt jako vůbec, ale ani trochu nerozumí, tak na to prostě nereaguje. Musím říct, že tohle zjištění byla dost velká úleva. Moje scénáře byly totiž mnohem horší :-D

Kromě možnosti „nic“ existuje ještě pár dalších možností, ale rozepíšu se o nich v jiném článku, aby toho nebylo najednou moc. „Nic“ je každopádně nejčastější.

A jak takové „poselství“ může vypadat?

Dám vám sem pro ukázku jedno poselství, které „mi přišlo“ od mého Vánočního stromečku před pár lety. Měla jsem tehdy v pokoji malou borovičku. Zalévala jsem ji a vydržela mi téměř neopadaná až do dubna, ale někdy uprostřed tohoto měsíce jsem začala pociťovat, že už bych ji měla vyhodit. Jenže jsem to prostě nedokázala. Nakonec mě napadlo si s ní promluvit. Ta malá borovička mi tenkrát předala nádherná slova, na která bych si sama ani netroufla:

Takže, nebojte se, „channelujte“, mluvte se Bohem, s anděly, se zvířaty a rostlinami, se svatými i se zemřelými – pokud cítíte, že jsou u vás. (A svá poselství si pište!). Uvidíte, že to bude stát za to.

Komunikace s naším neviditelným doprovodem (nejen neviditelným, když přidám rostliny a zvířata) totiž stojí v základech naší moci a není to zdaleka tak nenormální, jak se může zdát. Jsem přesvědčená, že jasnoslyšení je přirozená lidská vlastnost, kterou v sobě má – ať už objevenou či prozatím skrytou – úplně každý.

Přeji vám krásný, mocný, den <3

 

Baví mě téma lidské moci. Co všechno krásného ještě můžeme a jenom si to neumíme dovolit? Nejvíc mě zajímá, co dokážeme ve spolupráci se zvířaty a s hudbou. Můj příběh si přečtěte tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.