Můj příběh

Baví mě téma lidské moci. Co všechno krásného ještě můžeme a jenom si to neumíme dovolit? Nejvíc mě zajímá, co dokážeme ve spolupráci se zvířaty a s hudbou.

Tuto kapitolu píšu už snad popáté. S tím, jak se rozrůstají mé projekty, totiž vznikají i nové příběhy. :-)

ŽIVÝ OBÝVÁK

Vyrostla jsem v úžasné rodině, obklopená uměním. Výtvarná větev je z maminčiny strany, hudební z tatínkovy. Díky tomu jsem zažila krásu toho, když je umění přirozenou součástí života. Také jsem ale poznala mnoho strachů a stresů spojených s uměleckým projevem. Hrůzu z toho, že neumíte noty. Noční můry, že vylezete na pódium a zjistíte, že vůbec nevíte, co máte hrát. Stud, že váš nápad byl trapný. Trému, kvůli které se v den koncertu nemůžete ani najíst. Stejně si ale myslím, že když se člověk prokouše trnitým lesem obav a nejistot, získá v podobě umění (ať už hudebního, výtvarného, divadelního, ... ) něco obrovsky mocného, co může navždycky změnit jeho život. A taky si myslím, že umělecký projev je do určité míry dán přirozeně každému. Proto jsem napsala tento článek, a proto také vznikl projekt ŽIVÝ OBÝVÁK.

EMOCIONÁRIUM

Kromě mé rodiny mě také velmi ovlivnilo studium divadla, předvychovávání vodicích psů a pedagogika. Tyto okruhy spojuje práce s emocemi a i když jsem si to dlouho neuvědomovala, vlastně jsem je neustále intenzivně zkoumala. Náhodou jsem zjistila, že nám mohou přinášet nesmírně užitečné informace. Své příběhy s emocemi sdílím ve svém patrně nejsledovanějším projektu Emocionárium.

Z NEMOCI K MOCI

Můj úplně první projekt se věnuje hlavně vnitřnímu duchovnímu světu. V duchovní oblasti jsem objevila největší poklad a tajemství, ale zároveň je to téma pro užší okruh lidí. Narodila jsem se s určitým požehnáním vidět a vnímat některé neviditelné věci. Byly ale doby, kdy jsem to jako požehnání vůbec nevnímala. Spíš jsem byla nešťastná, nevěděla, co s tím a bála jsem se sama sebe. Proto jsem také založila tento projekt Z NEMOCI K MOCI, protože tenkrát by mi určitě moc pomohlo, kdybych potkala sobě podobného člověka a mohla si s ním promluvit. Napsala jsem o tom například tento článek.

Napište mi, pokud

- vás při čtení mého příběhu napadlo, že je třeba tak trochu i váš a rádi byste to probrali

- chcete začít s hudbou a nevíte, jak začít

- mi prostě chcete něco sdělit :-)

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů